Корзина
48 отзывов
Реальные скидки на ходунки для взрослыхВыбрать ходунки
Медтехника ValeoMed
+380671971010
+380684041498
Менеджер Александр
+380688681212
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Монітор фетальний “БІОМЕД” BF500F

148 500 грн.

Купить
+380684041498
Менеджер Александр
  • +380688681212
Монітор фетальний “БІОМЕД” BF500F
В наличииМонітор фетальний “БІОМЕД” BF500F
148 500 грн.
Купить
+380684041498
Менеджер Александр
  • +380688681212
  • В наличии
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа

Багатофункціональний модульний фетальний монітор BF500F для комплексного моніторингу життєво важливих фізіологічних параметрів в період вагітності, під час пологів та в післяпологовий період. Знімний модуль являє собою повноцінний транспортний монітор і забезпечує безперервний моніторинг і спостереження вітальних параметрів матері під час термінового транспортування.

Особливості:

  Багатофункціональний модульний фетальний монітор BF500F складається з основного блоку і знімного модуля моніторингу фізіологічних параметрів матері ВМ1600. Розширені функціональні можливості дозволяють використовувати монітор для моніторингу параметрів матері і плоду - діагностика плоду в антенатальний період. Знімний модуль являє собою повноцінний транспортний монітор призначений для безперервного моніторингу вітальних параметрів матері під час до- та післяпологового транспортування.

  Операційна система BF500F працює на базі нової операційної системи ConxOS, розробленої спеціально для медичного моніторингу, забезпечуючи стабільність та безпечність роботи. Система підтримує багатозадачність в режимі реального часу.

  Сенсорний LED-дисплей з діагоналлю 12,1 дюйма з високою роздільною здатністю, широким діапазоном кольорів і тривалим терміном служби.

 Водонепроникні датчики ЧСС плода, Токо датчик та маркер руху плода дозволяють проведення пологів у воді.

  Високочутливі датчики ЧСС плода з довгим імпульсом забезпечують широку область застосування.

  Індикація потужності прийнятого сигналу ЧСС плода, перехресна перевірка каналів при спостереженні двійні допомагають лікарю більш точно визначити ЧСС плода.

  Універсальні порти датчиків ЧСС плода, Токо датчика, та маркер руху плода визначаються автоматично і відображаються на дисплеї.

  Вбудований тримач датчиків прихований в правій частині основного блоку додає зручності при використанні.

  Ручний і автоматичний підрахунок рухів плода.

  Вбудована програма аналізу КТГ за шкалою Фішера, Креббса та NST.

  Комп'ютеризована алфавітно-цифрова клавіатура додає зручності при введенні даних.

  Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 4400 мА/год забезпечує понад 4 години автономної роботи.

  Зручні налаштування допомагають уникнути помилок в експлуатації і підвищують ефективність роботи.

  Вбудований 152-мм термопринтер, ширина друку 144 мм; інтелектуальна функція корекції друку Cali-Rec® коригує напрям паперу під час друку, запобігає його застряванню, перевіряє стан кришки принтера; функція друку недоступна при відкритій кришці, інформація про помилку відображається на дисплеї.

  Для друку повного звіту про стан пацієнта в форматі A4 і формування справ у разі тривалої госпіталізації, можливе підключення зовнішнього лазерного принтера через USB-порт.

  Можливість підключення до Центральної станції моніторингу.

  Можливість зберігання даних на USB флеш-диск і установка оновлень з зовнішнього носія через USB.

  Монітор може бути оснащено акустичним стимулятором пробудження плода.

  Багатофункціональний вимірювальний модуль ВМ1600 може використовуватись окремо від фетального монітора в якості транспортного монітора пацієнта, придатного для моніторингу в умовах транспортування.

  ВМ1600 обладнано кольоровим сенсорним 4.3 дюймовим РК-дисплеєм, який забезпечує різні режими відображення: «Стандартний екран» та «Екран великих чисел».

  • Цена: 148 500 грн.